Компанія ТОВ “Українські логістичні системи” (ЄДРПОУ 30784014) працює на українському ринку транспортно-логістичних послуг з березня 2000 р. За час своєї роботи компанія набула досвід співпраці з клієнтами, було визначено основні принципи роботи та відпрацьовано схеми доставки вантажів. Торговий бренд “Українські логістичні системи” відомий багатьом виробничим та торгівельним фірмам, які працюють в Україні та мають потребу в доставці своєї продукції в її межах.

          Спеціалізацією компанії є адресна доставка вантажів по території України.

          Сьогодні можливості компанії дозволяють доставляти вантажі клієнтів практично у будь-яке місто України. Доставка здійснюється за принципом “від дверей до дверей” Пропозиції компанії на ринку транспортно-логістичних послуг:

- адресна доставка вантажів вагою від 200 кг та обробка дрібних вантажів через склади “УЛС”;

- постійний розклад руху в усіх напрямах по Україні;

- фіксовані тарифи, прогресивна система знижок та комплексний підхід до потреб клієнта;

- гарантії термінів доставки та збереження вантажів. Система додаткового страхування.

У своїй роботі компанія ТОВ “УЛС” використовує як найманий автотранспорт так і власний автопарк, кількість і склад якого постійно поповнюється та оновлюється. Має ліцензію Міністерства транспорту України на надання послуг з внутрішніх перевезень вантажів автомобільним транспортом.

 

          Загалом діяльність компанії спрямована на те, щоб зробити послуги з доставки вантажів по території України зручними та доступними.

статистика ключевых слов на яндексе

припухлость десны над зубом

Александр Фильчаков прокурор

Фильчаков Александр Васильевич